Informácie o nás

Monigue e-shop je predovšetkým zameraný na internetový predaj produktov spoločnosti STARLIFE.

Spoločnosť STARLIFE

Spoločnosť STARLIFE je súkromná spoločnosť, ktorá je producentom a výhradným predajcom produktov špičkovej kvality. Sídlo spoločnosti je v Hostivici (ČR). Na Slovensku má centrálu v Bratislave. Na svetový trh MLM (multi-level marketing) spoločnosť vstúpila v roku 1992. Väčšina produktov vycháza z poznatkov starej čínskej a tibetskej medicíny a najnovších poznatkov lekárskej vedy. Toto spojenie zaručuje vysokú kvalitu produktov. Spoločnosť STARLIFE stojí pri zrode každého z produktov a reaguje na potreby trhu.

ROBERT ZMĚLÍK

Majiteľ spoločnosti STARLIFE, športovec, olympijský víťaz z Barcelony v roku 1992, ale predovšetkým človek, ktorý chce vytvoriť a vytvára radu produktov pre každého, kto si chce vylepšiť svoj životný štýl a udržať si silu, vytrvalosť a dobrú kondíciu.

HISTÓRIA STARLIFE

Pred olympijskými hrami v Atlante v roku 1996 sa Tom Mower, majiteľ spoločnosti NEWAYS, obrátil na Roberta Změlíka, olympijského víťaza v desaťboji, s ponukou svojich produktov, pri ich zostavovaní vychádzal z 1.200 originálnych receptúr čínskej cisárskej dynastie Ming. Hneď po dvoch dňoch Robert registroval pozitívny vplyv týchto produktov na svoje telo. Približne po mesiaci potvrdil, že produkty naozaj robia to, čo sľubujú. To bol jeho prvý krok ku spolupráci so spoločnosťou NEWAYS. Ich spoločná práca priniesla veľmi skoro ovocie v podobe produktov veľmi vysokej kvality zameraných na potreby daného trhu. Po šiestich rokoch skúseností v MLM dospel Robert Změlík k nezávislému fungovaniu na území Čiech, Poľska a Slovenska pod novým názvom spoločnosti STARLIFE.

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknúť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Robert Změlík si uvedomuje, že väčšina existujúcich spoločností nemá vôľu dodávať bezpečnejšie prírodné produkty s tým, že by sa vzdali prehnaných ziskov dosahovaných používaním lacných ingrediencií. Spoločnosť STARLIFE prijala filozofiu „skúmanie výskumu a potrieb daného trhu“, formulovala produkty špičkovej kvality, o ktorých si iné spoločnosti myslia, že je príliš nákladné ich vyrábať a distribuovať. Z najlepších výskumov a objavov v biochémii sú formulované jedinečné produkty. Každý z produktov je zložený z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami čínskej a tibetskej medicíny a umocnená východnými múdrosťami a poznatkami najnovších výskumov.

Východná (orientálna) medicína sa zameriavala na preventívne zdravotné opatrenia a prírodné liečebné postupy. Pokiaľ sú prírodné rastlinné zložky vo väzbe na ich prirodzené organické nosiče, telo si ich tak môže samo extrahovať. Východné štúdie ukazujú, že ľudské telo si z kompletnej potravy vyberá len to, čo potrebuje. Syntetika a izolované chemikálie sú naviac príčinou nechcených vedľajších účinkov.

Prírodná medicína ponúka liečebné postupy, ktoré sú natoľko jemné a prirodzené, že sa môžu stať všednou súčasťou nášho života. Tak existuje šanca na každodenné posilňovanie a upevňovanie vlastného zdravia. Prírodné liečenie je v prvom rade otázkou výživy a celkového životného štýlu, kde preventívne postupy plynule prechádzajú v liečebné.

Pre distribúciu produktov spoločnosti STARLIFE zvolil Robert Změlík formu MLM, lebo kvalitný produkt nepotrebuje masovú reklamu, ale jeho účinnosť je jeho reklamou.

Kontakt

Monika Šebestová IČO: 45 843 899
DIČ: 1083126044

Sídlo firmy:
Na Výhone 695/ 55
908 77 Borský Mikuláš

Prevádzka firmy:
Bernolákova 3256/11
908 51 Holíč
info: 0915 737 692 (O2) monikasebestova@gmail.com Zdravá výživa Holíč
Prac. doba: Po–Pi: 8:00-18:00